M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Dereszowska ambasadorką Palette

Beata Goczał | 3 sierpnia 2011, 06:00

Wizerunek popularnej aktorki zostanie wykorzystany m.in. w działaniach reklamowych marki.

Aktorka Anna Dereszowska została ambasadorką marki kosmetyków do koloryzacji włosów Palette (Henkel Polska). Wizerunek marki wspierać będą działania promocyjne i marketingowe w prasie i internecie, na nośnikach reklamy zewnętrznej i w punktach sprzedaży.

Anna Dereszowska znana jest z takich kinowych produkcji, jak "Testosteron", "Lejdis" i "Nigdy nie mów nigdy", z seriali telewizyjnych "Klub Szalonych Dziewic" i "M jak miłość".

– Poszukując ambasadorki Palette, szukaliśmy kobiety, która farbuje włosy od lat i dzięki temu potrafi wybrać najlepsze dla niej kosmetyki. Anna Dereszowska jest kobietą nowoczesną i wiedzącą czego chce, a marka Palette jest skierowana właśnie do takich kobiet – mówi Karolina Bloch, senior brand manager koloryzacji w Henkel Polska.

Dereszowska będzie wspierać swoim wizerunkiem markę Palette w działaniach reklamowych i promocyjnych. Z jej udziałem przygotowano m.in. reklamę prasową, billboardy, a także materiały POS.

W zakresie kreacji dla marki Palette pracuje agencja reklamowa BBDO, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Optimum Media OMD.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,