M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

On Board PR współpracuje z Fundacją "Bądź zdrów!"

Serwis Dzienny | 24 lipca 2002, 00:00

Agencja On Board Public Relations rozpoczęła współpracę z Fundacją "Bądź zdrów!" zrzeszającą najwybitniejszych w Polsce specjalistów z dziedziny dietetyki. W...

Agencja On Board Public Relations rozpoczęła współpracę z Fundacją "Bądź zdrów!" zrzeszającą najwybitniejszych w Polsce specjalistów z dziedziny dietetyki. W ramach współpracy On Board PR będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę public relations fundacji, kreowanie wizerunku i realizację ogólnopolskiego programu edukacyjnego promującego ochronę zdrowia i zdrową dietę.

Głównym celem fundacji jest informowanie społeczeństwa o chorobach cywilizacyjnych wynikających z niehigienicznego trybu życia, zapobieganie upowszechnianiu się niewłaściwych i groźnych dla zdrowia diet odchudzających oraz propagowanie znaczenia aktywności ruchowej. Fundacja "Bądź zdrów!" jest drugą obok fundacji Marka Kamińskiego organizacją pozarządową, której działaniami medialnymi opiekuje się On Board Public Relations. Jest to również kolejny program edukacyjny upowszechniający profilaktykę zdrowotną prowadzony przez tę agencję.

Czytaj więcej na temat: , ,