Kraj

Personalia

24/7Communication powiększa zespół

Nowymi osobami w zespole są: Aleksandra Staszewska, Jakub Jaremko i Małgorzata Żelazny.

Aleksandra Staszewska

Zespół agencji 24/7Communication powiększył się o trzy nowe osoby. Aleksandra Staszewska i Jakub Jaremko staną na czele działu client service. Małgorzata Żelazny rozpocząła pracę w dziale public affairs. Staszewska i Jaremko będą odpowiedzialni za budowanie i realizację strategii komunikacyjnych dla klientów z branż retail i FMCG.

Aleksandra Staszewska objęła stanowisko account managerki. Wcześniej pracowała jako senior strategic communications officer w organizacji pozarządowej ClientEarth Prawnicy dla Ziemi. Wcześniej pracowała także w agencjach Triple PR, Weber Shandwick oraz R4S Consulting.

Jakub Jaremko

Jakub Jaremko objął stanowisko senior account managera. Przez ostatnie dwa lata pracował jako marketing & PR coordinator w GATE Enterprise. Wcześniej przez dziewięć lat był związany z Tesco gdzie pełnił m.in. funkcję rzecznika prasowego.

Małgorzata Żelazny

Małgorzata Żelazny objęła stanowisko public affairs advisora, a do jej obowiązków należy przygotowywanie raportów i analiz sytuacji otoczenia politycznego i legislacyjnego. Zajmie się też opracowywaniem i wprowadzaniem strategii działań PA dla klientów agencji. Żelazny w ostatnich latach pełniła funkcje zarządcze w Instytucie Kościuszki oraz Warszawskim Instytucie Inicjatyw Strategicznych.