Kraj

Adam Bogusiak wzmacnia dział designu w Kamikaze

Wcześniej pracował w agencji Venti jako senior graphic designer.

Adam Bogusiak wzmacnia dział designu w Kamikaze
Do agencji Kamikaze dołącza Adam Bogusiak, obejmując stanowisko senior graphic designera. Wzmacnia dział designu i kodowania agencji, tzw. Studio, które liczy 13 pracowników. Pracami Studia kieruje Paulina Pawlak, traffic manager, a nadzór artystyczny sprawuje Natan Jabłoński, art director.

Adam Bogusiak w branży digital pracuje od 11 lat. Karierę rozpoczynał w agencji Atom Media Interaktywne, w kolejnych latach pracował m.in. w Digital One i AMG.net. W latach 2011-2016 pracował w agencji Synkro jako senior graphic designer, projektując m.in. dla takich klientów ja: Roche, Hochland, Roxy FM, Paradyż, Volkswagen. Bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pracował w agencji Venti jako senior graphic designer, projektując m.in. dla Atlasa, Impela, Drosed Awbud, Superfish.

W Kamikaze Adam Bogusiak zajmie się projektowaniem dla kluczowych klientów agencji, m.in. L’Oreal Polska i Orange Polska. Jest dziesiątą osobą rozpoczynającą pracę w Kamikaze w tym roku. W ostatnich tygodniach do zespołu agencji jako senior account manager dołączyła Ewa Przyborowska, przechodząc z agencji Deloitte Digital.