Kraj

Agata Zeman dyr. zarządzającym 24/Communication

Dirk Aarts, partner zarządzający i większościowy akcjonariusz, będzie odpowiedzialny za rozbudowę oferty digitalowo-contentowej 24/7Studio.

Agata Zeman z początkiem grudnia awansowała na stanowisko dyrektor zarządzającej agencji 24/7Communication. To nowo utworzona funkcja w firmie. Będzie odpowiedzialna za wynik biznesowy agencji i jej rozwój strategiczny.

Do tej pory zajmowała stanowisko operations director i nadzorowała działalność agencji, odpowiadając za jej obsługę, doradztwo, opracowywanie strategii i realizację kampanii dla klientów. Funkcję tę pełniła od 2014 r., a w agencji pracuje od 10 lat (zaczynała  jako junior consultant). Wcześniej  pracowała w Komisji Europejskiej oraz Parlamencie Europejskim w Brukseli, gdzie pełniła funkcję communication officera. Współpracowała również z agencjami PR w Paryżu i Singapurze. 

Dirk Aarts, partner zarządzający i większościowy akcjonariusz, będzie odpowiedzialny za rozbudowę oferty digitalowo-contentowej realizowanej przez 24/7Studio. Zajmie się także rozwojem projektów z zakresu wprowadzania narzędzi analitycznych oraz innowacyjnych rozwiązań digitalowych w komunikacji PR.