Kraj

Agencja 24/7Communication powiększyła kadrę menedżerską

Do agencji dołączyli Paweł Tabaka, Marcin Kuchno i Filip Kożusznik.

Paweł Tabaka objął stanowisko senior account managera. Marcin Kuchno będzie pełnił funkcję junior account managera. Nowi menedżerowie będą odpowiedzialni za strategiczne doradztwo i zarządzanie projektami klientów agencji w zakresie komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i szeroko rozumianego budowania reputacji. Zmiany nastąpiły również w 24/7Studio – Filip Kożusznik dołączył do zespołu i objął stanowisko head of 24/7Studio.

Paweł Tabaka z branżą PR jest związany od ponad 14 lat. Jest specjalistą m.in. w zakresie komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i wewnętrznej. Wcześniej pracował w Made in PR oraz Multi Communications (obecnie OneMulti). W 24/7Communication prowadzi zespół obsługujący klientów z sektora transportu, przemysłu i ubezpieczeń.

Marcin Kuchno od 2014 r. jest związany zawodowo z komunikacją marketingową. Specjalizuje się w komunikacji marek z obszaru nowych technologii oraz start-upów. Pracował dla Bobby Burgera oraz agencji Charyzma, Flywheel oraz dFusion. Od 2017 r. związany był z agencją Remarkable Ones. W agencji 24/7Communication dołączył do zespołu obsługującego klienta Oppo.

Filip Kożusznik przez ostatnie lata prowadził zespoły kreatywne w projektów komunikacji digitalowej, strategii employer branding czy produkcji kontentu m.in. dla firm: Visa, ING, Pekao SA, czy Philip Morris oraz lokalnych marek i start-upów.