Kraj

Agnieszka Kosik i Marek Sypek nowymi członkami rady nadzorczej M4B

Firma M4B działa na rynku Digital Signage.

Agnieszka Kosik i Marek Sypek dołączyli do rady nadzorczej M4B. Agnieszka Kosik pełni funkcję head of Poland w Facebooku, natomiast Marek Sypek jest dyrektorem generalnym Stock Spirits Group. Firma M4B działa na rynku Digital Signage, jest producentem i dostawcą monitorów LCD, ekranów LED, cyfrowych menu boardów i totemów, specjalistycznego oprogramowania oraz samoobsługowych kiosków i kas. Ostatnio wprowadza na rynek nowoczesne systemy wykrywania podwyższonej temperatury sygnowane marką Reakton+.

Agnieszka Kosik od 2018 r. odpowiada w Facebooku za rozwój biznesu i pracę z klientami na polskim rynku. Ma 25-letnie doświadczenie w branży reklamowej. W latach 2008-2018 pracowała na stanowisku prezesa zarządu MediaCom Warszawa, odpowiadała za strategię i rozwój firmy.

Marek Sypek w Stock Spirits Group pracuje od czerwca 2016 r. Ma wieloletnie doświadczenie w branży FMCG – zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i firmach wspieranych przez fundusze private equity. Ostatnio pracował na stanowisku CEO w Agros-Nova Holding. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Johnson & Johnson. W BIC Polska był general managerem nadzorującym działalność firmy w Polsce i na Ukrainie.