Kraj

Agora organizuje nowy letni event – Re: Rzeszów Festival

–  Chcemy, żeby nowy festiwal był dwudniowym piknikiem z muzyką i światłem dla całych rodzin – dla młodych, dla 20-, 40-latków i dla wszystkich, którzy kochają muzykę – mówią Anna Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów, oraz Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory.

Dwa dni relaksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikatowe połączenie muzyki i światła to według Agory przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu Re: Rzeszów Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.    

Festiwal już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny: live, gdzie wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka, oraz scenę taneczną, gdzie pojawią się nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez Novikę. Przewidzianych jest kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni. Wśród pierwszych gwiazd znajdą się: Brodka, Margaret, Novika i Pezet. Kolejne nazwiska będą ujawniane w następnych tygodniach. 

Sprzedaż biletów i karnetów właśnie rusza. Będzie je można kupić za pośrednictwem internetu na eBilet.pl oraz Going i Empik Bilety. Dzieci do lat pięciu wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.