Kraj

Top news

Aleksandra Ślusarska liderką performance marketing w Havas Media Group

Objęła stanowisko head of Ecselis.

Aleksandra Ślusarska objęła rolę liderki specjalistów performance marketingu działających w ramach Havas Media Group pod marką Escelis. Poprzednio przez siedem lat pracowała w iProspect, agencji należącej do Dentsu Polska, gdzie w ostatnim czasie na stanowisku client partner była odpowiedzialna zarówno za media online, jak i offline dla kluczowych klientów agencji – Grupa Polsat Plus, Esoleo, Asseco czy Interia – zarządzając kilkunastoosobowym zespołem. Poprzednio media performance director odpowiadająca za wszystkie procesy performance marketingu oraz kanały online.i projekty marketing automation. Wcześniej pracowała zarówno po stronie klienta w Alior Bank, jak i w agencji Marketing Wizards.
Do zadań Aleksandry Ślusarskiej jako szefowej Ecselis będą należeć rozwój strategii i oferty produktowej performance marketing, prowadzenie działań efektywnościowych oraz rozwój menedżerski i kompetencyjny zespołu.

Ecselis to agencja performance marketingu w grupie Havas Media. Kompetencje Ecselis łączą zakup mediów, działania SEO i innowacyjne platformy technologiczne, a także analitykę ruchu oraz procesów na stronie WWW czy aplikacji.