Kraj

Amica startuje z promocją konsumencką

Suma pieniędzy przewidzianych do zwrotu w konkursie to około miliona zł.

Marka sprzętu AGD Amica wystartowała z promocją realizowaną pod hasłem “Zyskaj i Ty!” .Od 2 marca wszyscy konsumenci, którzy zdecydują się na zakup urządzeń do zabudowy polskiego producenta, otrzymają zwrot w wysokości nawet 450 zł.
Nowa ogólnopolska akcja Amica to propozycja dla osób wyposażających kuchnie w sprzęt AGD. Za zakup jednego z wybranych piekarników (z linii Integra oraz IN.) i dowolnej czteropolowej płyty grzejnej, otrzymają kartę przedpłaconą o wartości 200 zł. Konsumenci, którzy zdecydują się dodatkowo na zakup okapu o wartości nie niższej niż 349 zł, otrzymają kartę o wartości 300 zł. Osoby, które wyposażą swoją kuchnię w 5 różnych sprzętów Amica (piekarnik, płytę grzejną, okap i zmywarkę lub lodówkę) otrzymają zwrot w wysokości 450 zł.
Promocja jest dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Akcja komunikowana jest poprzez materiały POS (ulotki oraz naklejki) i działania online. Wykorzystane zostaną takie narzędzia jak targetowanie, remarketing również w modelu programmatic, tak by docierać do użytkowników w procesie zakupowym. Reklamy będą widoczne również na dużych portalach, Facebooku zarówno w wersji desktop, jak i mobile, a także w Google w formie linków sponsorowanych.
Promocja potrwa do 2 maja br. lub do wyczerpania puli nagród. Za organizację konkursu i przygotowanie materiałów odpowiada Stokrotka Agencja Reklamowa z Poznania.