Kraj

Anna Klaus została research managerem w firmie badawczej Nuq

Anna Klaus jako research manager w firmie badawczej Nuq Research należącej do grupy IQS będzie odpowiadać za realizację projektów oraz...

Anna Klaus jako research manager w firmie badawczej Nuq Research należącej do grupy IQS będzie odpowiadać za realizację projektów oraz obsługę klienta. Klaus ma kilkuletnie doświadczenie badawcze. Swoją karierę rozpoczęła w Millward Brown SMG/KRC, przechodząc kolejne szczeble od stażysty do stanowiska senior analyst. Od 2007 roku pracowała jako project manager w agencji badawczej Ipsos.

Anna Klaus jest absolwentką socjologii oraz studiów podyplomowych z psychologii zachowań na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo skończyła studia uzupełniające z kulturoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie jest w trakcie kolejnych studiów podyplomowych Szkoły Trenerów Warsztatów Psychoedukacyjnych na UW.

Nuq Research to agencja badawcza założona przez Tomasza Jędrkiewicza. Firma specjalizuje się w badaniach etnograficznych oraz analizach behawioralnych. (JP)