Kraj

Anna Zejdler szefową nowego serwisu kobieta.rp.pl

Kobieta.rp.pl to nowy serwis internetowy, który w czwartym kwartale 2023 pojawi się w ofercie wydawnictwa Gremi Media obok istniejących już: sukces.rp.pl, pieniądze.rp.pl, cyfrowa.rp.pl oraz firma.rp.pl.

Anna Zejdler 1 czerwca dołączy do zespołu redakcyjnego “Rzeczpospolitej” (Gremi Media). Będzie odpowiedzialna za powstanie, rozwój i redakcję nowego serwisu kobieta.rp.pl, skupiającego się na tematach związanych m.in. z karierą, rozwojem osobistym i zawodowym kobiet. Nie zabraknie w nim również tematów lifestyle.


Anna Zejdler od wielu lat pełniła funkcje redaktorki naczelnej licznych magazynów lifestyle’owych, m.in. “Voyage”,”Shape”, “Joy”, “InStyle” i dwutygodnika “Gala”. W telewizji Polsat współprowadziła Studio Weekend, w TVN Style program “Na czasie”. Od ponad roku ma swój autorski podcast “Porażka czyli sukces”.


Kobieta.rp.pl to nowy serwis internetowy, który w czwartym kwartale 2023 pojawi się w ofercie wydawnictwa Gremi Media obok istniejących już: sukces.rp.pl, pieniądze.rp.pl, cyfrowa.rp.pl oraz firma.rp.pl. Serwis będzie oferował treści m.in. dotyczące kobiet w biznesie, rozwoju osobistego i zawodowego, work-life balance oraz stylu życia. W skład redakcji będą wchodziły dziennikarki i dziennikarze “Rzeczpospolitej” oraz zewnętrzni współpracownicy.