Kraj

Aplikacja CCC startuje w Rumunii

Rumunia to piąty rynek zagraniczny, po Czechach, Słowacji, Węgrzech i Austrii, na którym klienci CCC mogą korzystać z aplikacji mobilnej.

Producent obuwia CCC uruchomił aplikację mobilną w Rumunii. Użytkownicy w Rumunii, oprócz dostępu do aplikacji mobilnej, zyskają także możliwość dołączenia do Klubu CCC oferującego korzyści i indywidualne oferty specjalne.Od marca 2020 klienci na tym rynku mogą korzystać z platformy ccc.eu z dostawą do domu.
Rumunia to piąty rynek zagraniczny, po Czechach, Słowacji, Węgrzech i Austrii, na którym klienci CCC mogą korzystać z aplikacji mobilnej.

Obecnie działają tam już 72 sklepy stacjonarne (w czerwcu 2018 było ich 55).   W 2019 roku Grupa CCC miała ok. 5-proc. udział w lokalnym rynku branży obuwniczej i silną drugą pozycję. Dotychczas dostępne były tu cztery kanały sprzedaży: sklepy stacjonarne CCC, sklep online eobuwie.pl (epantofi.ro), platforma online mody premium Modivo oraz sklep online ccc.eu. Piątym kanałem jest właśnie aplikacja CCC dostępna już w sklepie Google Play oraz w App Store.
Na koniec czerwca 2020 roku Grupa CCC była obecna w 29 krajach – w 23 poprzez sklepy stacjonarne, a w 17 poprzez kanał online. Grupa posiada łącznie ponad 60 platform online w całej Europie: poprzez domeny eobuwie.pl, ccc.eu, Modivo, DeeZee oraz Gino Rossi. W 2019 roku klienci CCC nabyli we wszystkich kanałach sprzedaży ponad 52 mln par obuwia.

Tagi