Kraj

Aplikacja MFG/PRO zostanie wprowadzona w Browarze Belgia

Browar Belgia z siedzibą w Kielcach wdroży system MFG/PRO firmy QAD Polska Sp. z o.o. Obydwie spółki zawarły kontrakt, na...

Browar Belgia z siedzibą w Kielcach wdroży system MFG/PRO firmy QAD Polska Sp. z o.o. Obydwie spółki zawarły kontrakt, na mocy którego QAD Polska zobowiązuje się sprzedać i wdrożyć aplikację MFG/PRO wersję 9.0. QAD dostarczy również bazę danych Oracle. Całość rozwiązania będzie pracowała na platformie sprzętowej Compaqa. MFG/PRO to system zapewniający kontrolę partii produktowych, zarządzanie jakością oraz elastyczne planowanie produkcji. Instalacja systemu potrwa cztery miesiące, a jego uruchomienie planowane jest na styczeń 2003 r. MFG/PRO ma kontrolować planowanie produkcji, zaopatrzenie i zarządzanie jakością.

Browar Belgia jest szóstym browarem, z którym QAD współpracuje. Konsultanci QAD zrealizowali już podobne projekty w Browarach Dolnośląskich Piast, Kompanii Piwowarskiej SA (Tyskie Browary Książęce i Lech Browary Wielkopolski), Browarze Perła i Browarze Łomża.