
wtorek, 14 lutego 2017
Top News
-
Jak wynika z naszych ustaleń, teamem pokieruje Jakub Klimczyk, dotychczasowy integrated communication director w MEC. Prowadzona jest rekrutacja do zespołu M/Six w Polsce na stanowiska head of planning i head of digital strategy.
-
Na razie wiadomo, że zaproszono do niego agencje Grey i Kalicińscy.com.
-
Z firmą związany jest od 2010 r.
Kraj
-
Będzie odpowiedzialna za wdrożenie strategii sprzedażowej oraz wzmocnienie wizerunku marek.
-
Wraca do Wydawnictwa Burda.
-
Kompania Piwowarska po trzech latach przerwy wspiera swoją markę.
-
Krajowy system płatności mobilnych Blik ma dwa lata. Bilans: blisko 3,5 mln użytkowników i ponad 10 mln transakcji.
-
Analiza Gemiusa pokazuje, że po zakończeniu okresu promocyjnego, frekwencja na stronie istotnie spadła.
-
Agencja będzie odpowiadać za działania PR i marketing stacji.
-
Dokona audytu wykorzystywanych mierników we współpracy z Media Rating Council.
-
Promocja na piątkę dostanie silne wsparcie marketingowe.
-
Za kreację spotu odpowiedzialna jest agencja J. Walter Thompson.
-
Marka Coliana z product placementem kolejnego show.
-
"Sztukę kochania" w kinach obejrzało już ponad milion Polaków.
-
Firma wprowadza do portfolio nowe herbatki ziołowe.
-
Podmioty przedłużają umowę do 2019 r.
-
Zwyciężczynią konkursy "Chef Kukbuka" została Joanna Lewicka z bloga Cakes & Coffee.
Zagranica
-
Sieć drogeryjna po 13 latach kończy współpracę z agencją Mother i przekazuje Ogilvy na Wyspach budżet o wartości 80 mln funtów.
-
Badanie MasterCard wykazuje, że w ciągu ostatnich trzech lat łączna kwota wydatków z okazji walentynek wzrosła o połowę.
-
Wystartowała teaserowa kampania sieci fastfoodowej Chick-fil-A w Stanach.
-
Projekt schronu dla uchodźców wygrywa prestiżowy międzynarodowy konkurs, w którym do tej pory byli nagrodzeni m.in. Louis Vuitton czy twórcy okładki płyt Davida Bowiego.