Kraj

Artur Muszkiet i Tomasz Jakubiak w zarządzie Sigma Bis

Z kolei Bartłomiej Dzieliński został członkiem rady nadzorczej delegowanym do wykonywania czynności prezesa zarządu.

Artur Muszkiet i Tomasz Jakubiak są obecnie członkami zarządu w spółce Sigma Bis, która ma negocjować czas reklamowy dla spółek Skarbu Państwa, w tym Orlenu i PZU. Z kolei Bartłomiej Dzieliński został członkiem rady nadzorczej delegowanym do wykonywania czynności prezesa zarządu. Dzieliński pracuje w Orlenie w dziale prawnym.

Artur Muszkiet w 2017 r. odszedł ze stanowiska managing directora Ströer Digital Media. Muszkiet związany był z Grupą Ströer od czerwca 2014 r. W 2015 r. przeprowadził proces przejęcia sieci reklamy internetowej Ad-Vice, natomiast w 2016 r. proces integracji sieci Goldbach Audience. Muszkiet karierę zawodową rozpoczął w 2000 r. w CR Media, po czym pracował w Initiative, a także Unileverze, gdzie zarządzał działem mediów.

Tomasz Jakubiak jest byłym wiceprezesem spółki Orlen Aviation. Wcześniej był pierwszym dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży w spółce Parkiet Media. W 2004 r. został dyrektorem generalnym Rady Reklamy, w 2005 r. objął stanowisko dyr. pionu sprzedaży w Przedsiębiorstwie Wydawniczym “Rzeczpospolita”, następnie został dyr. generalnym tego wydawnictwa. Zasiadał w zarządach wielu spółek, m.in. Bankier.pl, Iplex, OBOP czy Projekt VOD.