M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

WebService wykona Portal Olimpijski

Serwis Dzienny | 12 września 2003, 00:00

Firma WebService należąca do Grupy Solidex wygrała przetarg nieograniczony organizowany przez Ministerstwo Nauki i Informatyzacji na zaprojektowanie i wykonanie Portalu...

Firma WebService należąca do Grupy Solidex wygrała przetarg nieograniczony organizowany przez Ministerstwo Nauki i Informatyzacji na zaprojektowanie i wykonanie Portalu Olimpijskiego. Zgodnie z założeniami przetargowymi Portal Olimpijski ma spełniać następujące cele: wykorzystanie internetu jako narzędzia wspierającego i promującego sport w Polsce, zapewnienie bezpośredniego dostępu do informacji o szeroko pojętym świecie sportu i olimpiad, współpraca przy budowaniu idealnego serwisu sportowego, informowanie użytkowników o możliwościach wykorzystywania nowych systemów informatycznych w codziennym życiu, zachęcanie do dyskusji i brania udziału w życiu publicznym i sportowym, komunikacja z użytkownikami, budowanie e-społeczności, stworzenie archiwum materiałów o najważniejszych wydarzeniach sportowych i promowanie polskiego sportu na świecie.

W ramach realizowanego Portalu Olimpijskiego WebService wdroży zaawansowany system do zarządzania treścią RedDot CMS firmy RedDot Solutions. Jest to już kolejne wdrożenie tego systemu - wcześniej WebService wdrożył system RedDot w projektach dla AIG PTE, Tchibo i Solidex, dzięki czemu WebService jako pierwsza firma w Polsce otrzymała certyfikat - RedDot Implementation Partner Certificate.

Czytaj więcej na temat: , , , ,