M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sesja "Playboya" na stadionie w Poznaniu

Beata Goczał | 16 września 2011, 06:00

Sesja jest jednym z elementów strategii komunikacyjnej władz stadionu.

Stadion Miejski w Poznaniu w ostatnich dniach stał się areną niecodziennego wydarzenia. Jeszcze żaden polski stadion na UEFA Euro 2012 nie miał do czynienia z takim przedsięwzięciem.

Stadion był gospodarzem sesji zdjęciowej do najbliższej edycji "Playboya". Ekipa zdjęciowa oraz modelki spędzili na stadionie 2 dni, podczas których przygotowano zdjęcia do październikowego wydania magazynu.

Modelki pozowały na murawie podczas treningu, kibicując na trybunach, w trakcie odpoczynku w szatni piłkarskiej oraz pod prysznicami. Podczas sesji w control roomie modelki „pracowały" przy monitorach, a w trakcie części zdjęć pozowały w najwyższym punkcie stadionu. Wśród nich było sześć blondynek i pięć brunetek –  drużyna piłkarska. Autorem zdjęć jest ceniony polski fotograf Szymon Brodziak. Jest to jedna z największych sesji przeprowadzonych przez polską edycję "Playboya".

- Prawie milion osób było już na stadionie i wszyscy wiemy, jak wiele funkcji może on pełnić. Zależało nam na nowym, niekonwencjonalnym wizerunku, a wydawca "Playboya" podszedł do propozycji z bardzo dużym entuzjazmem – mówi Joanna Janowicz-Strzyżewska, rzecznik prasowy spółki Euro Poznań 2012, odpowiedzialnej za modernizację stadionu. - Ta sesja to wyjście poza standard, poza ramy postrzegania stadionu jako obiektu.
Pięć spośród uczestniczek sesji – każda z tytułem Playmate Roku – własnoręcznie podpisało piłki futbolowe, które w ramach działań społecznych Euro Poznań 2012 zostaną przeznaczone na licytacje charytatywne.

Sesja zdjęciowa jest jednym z elementów strategii komunikacyjnej Stadionu Miejskiego w Poznaniu. Po modernizacji stadion przy Bułgarskiej jest nie tylko areną piłkarską, która może gościć najważniejsze rozgrywki ligowe, ale także obiektem biznesowym i eventowym. Wielofunkcyjność obiektu jest jednym z jego głównych atutów, który ma przyciągać do Poznania kolejne ciekawe wydarzenia.

Czytaj więcej na temat: , , ,