M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Suzuki z nową strukturą organizacyjną

Beata Goczał | 29 listopada 2011, 06:00

Zmiany mają pomóc importerowi bardziej skoncentrować się na rynku polskim.

W strukturze Suzuki Motor Poland utworzono trzy nowe stanowiska dyrektorów zarządzających.

Dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym za dział części zamiennych i serwis został Grzegorz Rosiak. Stanowisko dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za dział finansów i administracji objął Marcin Zoll. Funkcje dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za sprzedaż i marketing pełni natomiast Piotr Dulnik.

Utworzenie tego ostatniego stanowiska nie wpłynęło w żaden sposób - jak twierdzi firma - na stanowisko dyrektora marketingu, które nadal pełni Jarosław Jędrzejewski.

Grzegorz Rosiak, Piotr Dulnik i Marcin Zoll są wieloletnimi pracownikami Suzuki Motor Poland. Zoll był ostatnio jedynym dyrektorem zarządzającym w firmie. Nowa struktura ma spowodować bardziej efektywne skoncentrowanie działań firmy na rynku polskim.

W zakresie obsługi mediowej Suzuki Motor Poland współpracuje z PanMedia Western. W zakresie kreacji nie ma stałej agencji - importer współpracuje z kilkoma w zależności od realizowanych projektów. W najbliższym czasie importer nie planuje przetargów – ani mediowego, ani reklamowego.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,