M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Serce i Rozum w grze na komórkach

Tomasz Wygnański | 7 grudnia 2011, 06:00

Postaci z reklamy TP trafiły do wizerunkowej gry mobilnej.

Grę dla Grupy TP "Serce i Rozum"  zalicza się do popularnego gatunku gier platformowych 2D. Gracz w celu zaliczenia poziomu musi bezpiecznie pokierować obiema postaciami do wyjścia.

- Użytkownik ma możliwość sterowania zarówno Sercem, jak i Rozumem. Może przełączać się pomiędzy nimi w dowolnym momencie. Ma to znaczenie, gdyż postacie mają różne umiejętności.
Jest to jeden z najambitniejszych projektów gier reklamowych mobile pod względem budowania zasięgu, bo aplikacja dostępna jest prawie na wszystkie platformy. Wersje gry napisano nie tylko na iPhone'a, iPada, Androida, ale też na Blackberry oraz Windows Phone7 i starsze słuchawki z systemem Java. Dodatkowo gra ma też formę aplikacji w Facebooku.

Prace nad grą trwały od sierpnia br. Użytkownicy do końca roku otrzymają 10 poziomów stopniowo odblokowywanych. Pierwsze osiem poziomów jest bezpłatnych, za dodatkowe będą musieli zapłacić.

Projekt przygotowały agencja AtomClick i firma LookSoft. Jednocześnie jest to początek strategicznego partnerstwa między tymi podmiotami.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,