M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radziszewski szefem TVP1, Szwabe z-cą szefa marketingu

Joanna Dziwisińska | 22 grudnia 2011, 06:00

Piotr Radziszewski został wybrany na szefa TVP1. Telewizja zatrudniła także Macieja Szwabego, który dołączył do zespołu marketingu.

Piotr Radziszewski został dyrektorem TVP1. Zastąpił na tym stanowisku Iwonę Schymallę, która kilka tygodni temu została odwołana. Radziszewski ostatnio był zastępcą dyrektora Agencji Filmowej TVP. Był m.in. dziennikarzem i szefem "Teleexpressu", zastępcą dyrektora TVP1, dyrektorem Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Dwukrotnie był dyrektorem Biura Programowego TVP.

W latach 1997-2005 r. pracował w telewizji TVN, gdzie m.in. w latach 2003-2005 był członkiem zarządu TVN24 ds. kanałów tematycznych. Przed powrotem do TVP pracował w Narodowym Instytucie Audiowizualnym.

Pełniący ostatnio obowiązki dyrektor TVP1 Andrzej Godlewski będzie nadal zastępcą szefa tej anteny ds. audycji publicystycznych i społecznych.

Do zespołu TVP dołączył także Maciej Szwabe, który objął nowe stanowisko zastępcy dyrektora ds. strategii, badań marketingowych i promocji w Biurze Marketingu TVP. Dotychczas pracował m.in. w dziale autopromocji TVN. Zajmował się także reżyserią reklamową. Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,