M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Beata Tyszkiewicz w reklamie ING Banku

Maciej Burlikowski | 22 grudnia 2011, 06:00

Popularna polska aktorka będzie reklamować konta internetowe direct.

ING Bank Śląski jest konsekwentny i do swoich reklam zatrudnia kolejne gwiazdy małego i dużego ekranu. W jego najnowszej produkcji reklamowej wystąpi znana polska aktorka Beata Tyszkiewicz.

O nowym formacie reklamowym ING Banku pisaliśmy we wczorajszym wydaniu MMP24. W sieci pojawił się teaser tej reklamy pt. "WiFi Express". Bank będzie w tej kampanii promował konta internetowe direct.

Beata Tyszkiewicz ma bogaty dorobek filmowy. W komedii romantycznej "Listy do M.", która miała premierę 10 listopada br., zagrała drugoplanową rolę Maliny. Telewidzom, zwłaszcza młodszego pokolenia, bardziej zapewne znana jest z udziału w jury TVN-owego show "Taniec z gwiazdami". Wystąpiła w 12 kolejnych edycjach tego teleturnieju. W jesiennej ramówce TVN postanowił jednak wymienić skład jury - Tyszkiewicz zastąpiła Jolanta Fraszyńska, Zbigniewa Wodeckiego - Janusz Józefowicz, a prowadzącą Katarzynę Skrzynecką - jego partnerka życiowa Natasza Urbańska.

Tyszkiewicz miała już w życiu zawodowym epizody reklamowe - występowała m.in. w reklamie Zelmera (producent odkurzaczy), w reklamach kosmetyków Dove Pro Age (Unilever Polska), a w tegoroczne wakacje w radiu można było usłyszeć jej głos w reklamie Whooperów Burger Kinga.

Jak już pisaliśmy, zatrudniając kolejne gwiazdy do swoich reklam, ING Bank stara się powoli odsunąć na dalszy plan postać Marka Kondrata, z którym wiąże go już ponad 13-letni kontrakt reklamowy - najdłuższy w historii rodzimego rynku reklamowego. W teaserze "zawiedziony" aktor pyta, czemu nie gra w tej nowej reklamie.

Za przygotowanie kampanii ING Banku odpowiadają: agencja reklamowa Brain i dom mediowy PanMedia Western.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,