M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Herbalife sponsorem Wisły Kraków

Maciej Burlikowski | 10 lutego 2012, 06:00

Producent suplementów diety został oficjalnym sponsorem odżywczym zespołu Białej Gwiazdy.

Klub piłkarski Wisła Kraków pozyskał kolejnego sponsora – podpisał roczny kontrakt z amerykańską firmą Herbalife, producentem m.in. suplementów diety i specyfików wspomagających odchudzanie, która została oficjalnym sponsorem odżywczym zespołu.

Zgodnie z zapisami kontraktu sponsorskiego logo firmy Herbalife zostanie odpowiednio wyeksponowane na stadionie, w materiałach dystrybuowanych przez Wisłę Kraków, a także na rękawach koszulek używanych przez piłkarzy w trakcie rozgrywek o Puchar Polski.

– Współpraca podjęta w ramach kontraktu, jaki zawarliśmy z Wisłą Kraków, to dla nas doskonała okazja do wzmocnienia wizerunku firmy Herbalife i rozpoznawalności naszej marki zarówno wśród zawodowych sportowców, jak i amatorów – mówi Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife na Polskę, Czechy i Słowację.

Kontrakt zawarto na rok z możliwością przedłużenia. Jego wartości strony nie ujawniły.

Herbalife sponsoruje już takie kluby piłkarskie, jak: FC Barcelona, FC Valencia, FC Schalke, Spartak Moskwa i LA Galaxy. Ma też indywidualny kontrakt sponsorski z zawodnikiem Barcelony Leo Messim.

(fot.: Daniel Gołda/www.wisla.krakow.pl)

Czytaj więcej na temat: , ,