M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ivan Hernandez wesprze MSL Group Poland w budowie regionalnego hubu

Katarzyna Kacprzak | 7 września 2012, 06:00

Do zespołu MSL Group Poland dołączył Ivan Hernandez. Objął stanowisko strategic development officera CEE, utworzone w strukturach grupy we wrześniu.

Ivan Hernandez odpowiedzialny jest za wsparcie zarządu w rozwoju strategii MSL Group Poland, która od września w ramach regionalnego hubu koordynuje działalność sieci na 20 rynkach w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Do jego obowiązków należeć będzie również współpraca z MSL Social Hive Poland (dawny Ciszewski MSL Internet), należącą do grupy agencją wyspecjalizowaną w zakresie mediów społecznościowych.

– We współczesnych realiach biznes bez mediów społecznościowych nie istnieje. Gwarantem sukcesu jest jednoczesny rozwój obydwu tych dziedzin – mówi Sebastian Hejnowski, dyrektor operacyjny MSL Group Poland. – Międzynarodowe doświadczenie Ivana to to, czego potrzebujemy w naszym zespole – dodaje.

Hernandez ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji w internecie. Wcześniej współpracował z takimi firmami, jak Club Med, MTV Networks Poland i Korn/Ferry International. Przez ostatni rok piastował stanowisko digital strategy and development officer CEE/advisor to the management board w Grey Group Poland.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,