M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

GMP Advertising obsługuje wypożyczalnię tabletów w Playu

Katarzyna Woźniak | 7 września 2012, 06:00

W promocji mogą wziąć udział pasażerowie LOT-u.

Agencja GMP Advertising koordynuje program "Wypożycz tablet w Play”. Dzięki niemu aż 5 tys. osób może skorzystać z możliwości przetestowania tabletów Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Sprzęt wypożyczany jest na 2 tygodnie za 49 zł. Oprócz urządzenia każdy klient otrzymuje kartę internetu mobilnego z limitem 1 GB.

Program adresowany jest do klientów linii lotniczych LOT i realizowany wśród pasażerów odlatujących z Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Na lotnisku można wziąć tablet na specjalnym stanowisku Playa, a zwrócić urządzenie w dziewięciu punktach na terenie całej kraju.

Aby skorzystać z promocji, należy kupić bilet lotniczy LOT-u i najpóźniej 5 dni przed wylotem zarejestrować się w specjalnym serwisie internetowym. GMP Advertising odpowiada za produkcję specjalnej wyspy na lotnisku, zapewnienie obsługi promotorów, rekrutację personelu wydającego i odbierającego sprzęt, wyposażenie stanowiska w tablety personalizowane dla uczestników lotu i dopełnienie procedur związanych ze zwrotem tabletu. 

Akcja ruszyła na początku września, a jej zakończenie jest przewidziane na 30 listopada.

Czytaj więcej na temat: , ,