M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Multikino wprowadza ulepszenia do swojej aplikacji

Katarzyna Woźniak | 12 czerwca 2013, 06:00

Widzowie mają mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do repertuaru i biletów.

Multikino zdecydowało się ulepszyć swoją aplikację mobilną na telefony komórkowe. Jak przekonuje sieć, widzowie Multikina mają mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do repertuaru kin oraz możliwość kupna biletów na wybrany seans za pomocą komórki.

Aplikacja Multikina jest bezpłatna i dostępna na iPhone’y oraz telefony z systemem Android. Firma tłumaczy swoją decyzję sugestiami użytkowników: potrzebą dopracowania graficznego aplikacji, usprawnienia nawigacji i ułatwienia dostępu do repertuaru.                      

Korzystanie z podstawowych funkcjonalności, takich jak przeglądanie repertuaru, czytanie opisów filmów czy oglądanie zwiastunów filmów, nie wymaga rejestracji. Natomiast w celu zakupu biletu użytkownik musi być klientem, obsługującego aplikację Skycasha. Wchodząc na salę, wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym kodem 2D zakupionego biletu.

Aplikację Multikina można pobrać w Google Play (na telefony komórkowe z systemem Android) lub z Apple Store (na telefony komórkowe z systemem iOS). Aplikacja została ulepszona przez zespół Multikino SA (odpowiada również za kreację aplikacji) we współpracy z firmą Skycash.

Czytaj więcej na temat: , , , ,