M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

K2 z kolejnym projektem dla Ministerstwa Środowiska

Maciej Florek | 21 czerwca 2013, 06:00

Grupa K2 realizuje kampanię promującą ideę segregacji śmieci.

Po raz kolejny Grupa K2 wesprze kampanię prowadzoną przez Ministerstwo Środowiska. Tym razem działania prowadzone przez K2 Media i K2 Search wspomogą promocję strony www.naszesmieci.pl.

Serwis stworzony przez Ministerstwo Środowiska promuje ideę segregacji śmieci i informuje użytkowników internetu na temat zmian, które wejdą w życie 1 lipca br.

Działania obejmują planowanie oraz zakup mediów, przygotowanie i placement artykułów sponsorowanych, a także działania e-PR. K2 Media przygotuje również kontent na stronę www.naszesmeci.pl. W ramach współpracy wspomoże także działania promujące kampanię informacyjną w Facebooku.

Kampania promocyjna obejmie również działania reklamowe w YouTube. Przygotowany przez Ministerstwo Środowiska spot będzie promowany w formacie pre-roll.

Agencja mediowa opowiada za przygotowanie i przeprowadzenie mailingu informacyjnego oraz kampanię display, która obejmie portale kobiece, informacyjne i horyzontalne.

W ramach umowy zostaną przeprowadzone również działania SEO. Za ich realizację odpowiada K2 Search.

Działania potrwają do 4 lipca br.

W zeszłym roku agencja mediowa oraz K2 Search wspierały kampanię promującą oszczędzanie wody "Zakręć kran" również zleconą przez to ministerstwo.

Czytaj więcej na temat: , , ,