M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Adwertajzing dla Ministerstwa Środowiska

Katarzyna Kacprzak | 4 lipca 2013, 06:00

Przygotowany przez agencję spot "Dlaczego zmieniliśmy system gospodarki odpadami?" powstał w odpowiedzi na intensywny szum medialny towarzyszący wdrażaniu nowej ustawy o wywozie śmieci.

Film wykonany został w całości przez Adwertajzing zarówno w zakresie projektowania graficznego, jak i animacji. Spoty tego typu realizowane były wcześniej przez agencję jako materiały korporacyjne oraz wspierające sprzedaż, m.in. dla takich korporacji, jak Henkel, Lotos oraz Procter & Gamble. Spot udźwiękowiono w studio Soundflower.

Celem Ministerstwa Środowiska było zwrócenie uwagi na nieuczciwych Polaków, którzy nigdy nie płacą za wywóz śmieci i wyrzucają je "gdzie popadnie".
 
Projekt ten nie był pierwszy w historii współpracy Adwertajzing i Ministerstwa Środowiska. W 2010 roku Adwertajzing zrealizowało dla tego ministerstwa telewizyjną kampanię reklamową "Nie zaśmiecaj swojego sumienia", w ramach której powstały trzy spoty reklamowe. Kolejnym projektem na rzecz Ministerstwa Środowiska zrealizowanym w 2011 r. była multimedialna kampania "Poczuj to".

Czytaj więcej na temat: , , , ,