M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bakalland odświeża kanały komunikacji digital

Katarzyna Woźniak | 18 lipca 2013, 06:00

Wystartowały nowa strona internetowa, blog i nowa komunikacja w Facebooku.

Firma Bakalland wprowadziła nową stronę internetową. Wzbogaciła ją dodatkowo o nowe funkcjonalności, treści, aplikacje i ciekawostki, a także porady dietetyka. Na stronie internetowej nowością jest m.in. sekcja "Zdrowa Dieta" ze wskazówkami umożliwiającymi skomponowanie zdrowej diety. "Bakaliowe Mapy" z kolei prezentują interaktywne plansze, które prezentują pochodzenie owoców i orzechów, a także ich wpływ na zdrowie i znaczenie w diecie. Nowa strona firmy to również informacje o produktach, najświeższe notowania giełdowe Bakallandu, aktualności inwestorskie, a dla poszukujących pracy - sekcja "Kariera".

Nowym kanałem komunikacyjnym jest również blog, który, jak przekonuje firma, eksponuje wyszukane przyjemności i podkreśla uroki życia. Na blogu czytelnicy mogą również znaleźć porady dietetyka. Uzupełnieniem strategii komunikacyjnej są działania w Facebooku.

Za przygotowanie strony, aplikacji na stronie internetowej, bloga i koncepcji fanpage'a w Facebooku odpowiada agencja Venti. Za komunikację w blogu i w fanpage'u - agencja Media Forum. Sam marketer opowiada za uruchomienie aplikacji w Facebooku. 

Czytaj więcej na temat: , , ,