M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Pracuj.pl oferuje WiFi na przystanku

Dorota Pośpiech | 8 listopada 2013, 06:00

Za mobilną kampanię portalu odpowiadają agencje K2 i K2 Media.

Portal Pracuj.pl rozpoczął działania promujące aplikacje mobilne. W ramach kampanii na przystankach autobusowych i tramwajowych pojawiło się bezpłatne WiFi. Wykorzystana została także geotargetowana komunikacja SMS-owa.

W nowej kampanii portal skupił się na wykorzystaniu chwilowej bezczynności podczas jazdy komunikacją miejską czy w oczekiwaniu na nią. Stąd pomysł, by udostępnić użytkownikom urządzeń mobilnych możliwość skorzystania z bezpłatnego WiFi na przystankach autobusowych i tramwajowych. – Na razie testujemy to rozwiązanie na 10 przystankach w Warszawie. Na kolejnych 100 jest możliwość pobrania naszej aplikacji za pomocą QR kodu umieszczonego na citylightach – mówi Anna Hołdyńska z Grupy Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl.

Nowością w działaniach Pracuj.pl jest też geotargetowana kampania SMS-owa w dużych centrach biznesowych w Warszawie i we Wrocławiu. Osoby, które znajdą się na ich terenie, automatycznie otrzymają powiadomienie zachęcające do skorzystania z aplikacji mobilnej Pracuj.pl.

Kampania jest kontynuacją działań zmierzających do upowszechnienia szukania pracy za pomocą urządzeń mobilnych. W lipcu tego roku portal wypuścił nowe wersje aplikacji na iOS, Android oraz Windows Phone, które pozwalają na szybkie przeglądanie ofert pracy oraz odpowiadanie na nie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

Kampanię przygotowała i realizuje Grupa K2. To wspólna realizacja zespołu K2 i K2 Media.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,