M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kuba Wojewódzki i Marcin Bisiorek żegnają się z Eską Rock

Katarzyna Woźniak | 22 listopada 2013, 06:00

Zmiany personalne są konsekwencją decyzji zarządu Grupy Radiowej "Time" "o wdrożeniu strategii intensywnego rozwoju projektu internetowego Eska Rock".

Zarząd Grupy Radiowej "Time" poinformował wczoraj o podjęciu decyzji "o wdrożeniu strategii intensywnego rozwoju projektu internetowego Eska Rock". Konsekwencją tej zmiany jest odejście ze stacji dotychczasowego dyrektora programowego Marcina Bisiorka. Zmieni się także koncepcja radiowego poranka – Kuba Wojewódzki nie będzie już budził słuchaczy swoją audycją.
Jak poinformował Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej "Time", program stacji jest adresowany do młodej i dynamicznej grupy odbiorców, która coraz częściej decyduje się na słuchanie stacji w internecie. Grupa ma w najbliższym czasie w planach skupienie się na rozbudowie tego kanału dotarcia i uatrakcyjnienie internetowego oblicza Eski Rock.
Marcin Bisiorek pracował w Grupie Radiowej "Time" przez 13 lat. Zaczynał jako dyrektor muzyczny Radia Eska Łódź. Następnie przez sześć lat pełnił funkcję dyrektora programowego Radia Eska Warszawa. Przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję dyrektora programowego Eski Rock. Po odejściu Marcina Bisiorka, do momentu powołania nowego szefa stacji, pełniącym obowiązki dyrektorem programowym Eski Rock zostaje Arkadiusz Frąckowiak (zastępca dyrektora programowego).
Kuba Wojewódzki związany był ze stacją od sześciu lat. Będzie prowadził poranek do końca 2013 roku – wtedy wygasa jego kontrakt z Eską Rock.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,