M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nina Graboś pokieruje utworzonym działem komunikacji korporacyjnej Agory

Maciej Burlikowski | 10 grudnia 2013, 06:00

Nowym rzecznikiem spółki będzie Agata Staniszewska, a Urszula Strych - PR managerem w pionie czasopism i prasy bezpłatnej.

Agora SA od nowego roku utworzy nowy dział komunikacji korporacyjnej, który powstanie z połączenia zespołów relacji inwestorskich i PR - biura prasowego spółki. Szefem nowego działu będzie Nina Graboś, dotychczasowa dyrektor ds. relacji z inwestorami.
Graboś pracuje w Agorze od 2005 r. W lutym 2009 r. została szefem działu relacji inwestorskich. Poprzednio była sekretarzem spółki w dziale prawnym, a także zastępcą dyrektora pionu Projekty specjalne, gdzie odpowiadała za sprzedaż i dystrybucję wydawnictw Agory.

Zmiana związana jest z objęciem przez Urszulę Strych, rzeczniczkę i dyrektor ds. PR spółki, nowo utworzonego stanowiska PR managera w pionie czasopism i prasy bezpłatnej Agory.
Strych jest związana z Agorą od 2005 r. Od początku pracowała w dziale komunikacji - najpierw jako specjalistka, a od 2006 r. jako rzecznik prasowa spółki. Od 2009 r. kierowała biurem prasowym Agory i pełniła funkcję dyrektora ds. PR spółki. Wcześniej odpowiadała za promocję i relacje z mediami w TR Warszawa (Teatr Rozmaitości) oraz w firmie teleinformatycznej Sprint.

Od nowego roku obowiązki rzecznika prasowego Agory będzie pełnić Agata Staniszewska, która pracuje w dziale komunikacji spółki od siedmiu lat. Wcześniej zajmowała się prowadzeniem działań PR i CSR w Instytucie Monitorowania Mediów oraz agencji Pegasus PR.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,