M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Redkroft nagrodzone w konkursie Projekt Roku

Katarzyna Woźniak | 14 stycznia 2014, 06:00

Agencja zwyciężyła w kategorii branding.

 

Projekt realizowany przez warszawskie studio brandingowe Redkroft otrzymał nagrodę Projekt Roku 2013 w kategorii branding.
Konkurs Projekt Roku organizowany przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej ma na celu pokazanie potencjału polskich designerów, a także zwrócenie uwagi na rolę projektantów w społeczeństwie i kształtowania przez nich poziomu polskiej kultury wizualnej.

Do edycji 2013 nadesłano prawie 1000 projektów, które zostały ocenione przez sześcioosobowe jury nie tylko pod względem wizualnym czy użyteczności, lecz także w kontekście indywidualnego i zaangażowanego podejścia projektantów. Łącznie nagrodzono 14 projektów w 9 kategoriach, a 35 prac zdobyło wyróżnienia.

Studio Redkroft otrzymało nagrodę w kategorii branding, za identyfikację wizualną realizowaną dla Portierge, marki salonów oferujących stolarkę budowlaną. W ocenie jury projekt uzyskał szczególnie wysoką ocenę za innowacyjność, która łączy w sobie nowoczesny design światowego poziomu i wysoką funkcjonalność, będąc jednocześnie przykładem dobrej praktyki partnerskiej współpracy między agencją a klientem.

Redkroft świadczy usługi w zakresie brandingu, designu i kreacji od 2004 roku (MMP24 z 5 lutego 2013 r.). 


 

 

Czytaj więcej na temat: , ,