M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowy program lojalnościowy ING Banku

Maciej Burlikowski | 6 lutego 2014, 06:00

Bank zapewnia, że uprościł i poprawił warunki uczestnictwa w programie.

ING Bank Śląski zdecydował się zastąpić prowadzony od 2008 r. program lojalnościowy dla swoich klientów Bankujesz-kupujesz nową wersją Bankujesz-zyskujesz.

- Przez wiele miesięcy prowadziliśmy badania wśród naszych klien­tów na temat programu Bankujesz-kupujesz. W odpowiedzi na ich głosy uruchomiliśmy nowy program Bankujesz-zyskujesz, w którym mamy nadzieję spełniać ich potrzeby. W nowym programie jest prościej, szybciej, korzystniej - przekonuje Przemysław Furlepa, dyrektor pionu klienta w ING Banku Śląskim.

Program opiera się na prostych i przejrzystych zasadach - za każde 5 zł wydane kartą ING klient otrzymuje 1 punkt Bankujesz-zyskujesz. Zdobyte punkty pozwalają nabywać produkty w specjalnych cenach oraz wymieniać je na zniżki i rabaty. W ofercie Bankujesz-zyskujesz można znaleźć szeroki asortyment produktów z wielu kategorii, takich jak AGD, elektronika, moda i uroda czy asortyment dla dzieci. Klienci mogą także przeznaczać punkty na kody zniżkowe do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz produkty cyfrowe (np. gry, oprogramowanie, e-booki, audiobooki czy e-prasa).

W katalogu programu znajduje się kilkaset produktów kilkudziesięciu znanych marek, m.in. Samsung, Philips, Gerlach, Bosch, Russell Hobbs, a także zniżki do sklepów internetowych, m.in. Ticketpro, Nexto.pl, Gryfnie.com.

Żeby korzystać z programu, nie trzeba się w nim rejestrować. Wystarczy być klientem banku, posiadać dostęp do bankowości internetowej oraz płacić kartą.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,