M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Fokus TV debiutuje z własną produkcją

Joanna Dziwisińska | 14 marca 2014, 06:00

"Wehikuł czasu" i "A to ciekawe!" to pierwsze własne produkcje stacji, która debiutuje 28 kwietnia br.

Fokus TV rozpoczął realizację produkcji własnych, które pojawią się na antenie wraz ze startem nowego kanału. Producentem wykonawczym odpowiedzialnym za ich przygotowanie oraz za kontakty z producentami zewnętrznymi została Dorota Wawryniuk. Jako pierwsze do produkcji trafiły programy edukacyjne "Wehikuł czasu" i "A to ciekawe!", które oglądać będzie można na antenie Fokus TV codziennie. Na zlecenie stacji do realizacji skierowana została już także seria "Tajemnice historii", a wkrótce zaczną się zdjęcia do programów poradnikowych.

"Wehikuł czasu"  to program o charakterze edukacyjnym, informacyjnym i rozrywkowym. W formie kalendarium prezentuje najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym program jest emitowany. "A to ciekawe!" ma w lekki, zrozumiały sposób prezentować krótkie informacje i ciekawostki dotyczące świata.

Fokus TV jest nową telewizją o profilu edukacyjno-poznawczym. Jej start zaplanowano na 28 kwietnia br. Właścicielem koncesji jest należąca do grupy kapitałowej ZPR spółka TV Spektrum.

Czytaj więcej na temat: , , ,