M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Coco Farm poszerza ofertę produktów organicznych

Katarzyna Woźniak | 29 maja 2014, 06:00

W ofercie firmy dostępny jest ekologiczny brykiet do grillowania.

Firma Coco Farm wprowadza na polski rynek produkty tworzone na bazie orzecha kokosowego. Asortyment przygotowany jest w oparciu o import surowców z regionów Pacyfiku i produkcję w Polsce. Firma zapewnia, że jej produkty ze względu na naturalne pochodzenie charakteryzują się właściwościami odżywczymi, a dzięki certyfikatom klasyfikowane są jako produkty bio, organic i eko.

- Ostatnio obserwujemy zwiększenie świadomości polskich konsumentów w zakresie zdrowego odżywiania i związany z tym dynamiczny rozwój produktów ekologicznych i funkcjonalnych - mówi Anna Bielecka, prezes zarządu Coco Farm.
W ofercie Coco Farm znajdują się: Coco Vigo - woda kokosowa, oraz olej kokosowy Coco Farm. Mają dostarczać organizmowi naturalnych składników odżywczych, które odgrywają znaczną rolę w procesie odnowy biologicznej.
Firma poszerzyła również ofertę o CocoHeat - pierwszy, jak zapewnia, przyjazny dla człowieka i środowiska ekologiczny brykiet do grillowania z łupin orzecha kokosowego. CocoHeat ma nie zawierać sztucznych, ropopochodnych wypełniaczy i klejów, nie emituje szkodliwych związków chemicznych, które wpływają negatywnie na grillowane potrawy i zanieczyszczają środowisko. Dzięki zastosowaniu łupin orzecha kokosowego zamiast drewna CocoHeat ma uzyskiwać lepsze właściwości od tradycyjnego węgla i brykietu drzewnego, jednocześnie chroniąc zasoby naturalne i środowisko.

Czytaj więcej na temat: , , ,