M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

T-Mobile wprowadza nowe taryfy Jump z LTE

Maciej Burlikowski | 4 czerwca 2014, 06:00

Jako ostatni z czwórki operatorów sieciowych T-Mobile wprowadza taryfy z mobilnym internetem LTE. Nową ofertę operator będzie reklamował szeroko zakrojoną kampanią reklamową - kreację reklam przygotowała agencja reklamowa DDB Warszawa, planowanie i zakup mediów powierzono Starcomowi.

Operator komórkowy T-Mobile Polska wprowadza nowe taryfy o nazwie Jump.

Oferta dla klientów indywidualnych składa się z sześciu abonamentów: od 39,99 zł miesięcznie (bez telefonu), przez 49,99, 69,99, 149,99 do 199,99 zł. Wszystkie zawierają nielimitowane połączenia (do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne), a także SMS-y i MMS-y. Różnią się pakietami transmisji danych w mobilnym internecie: od 250 MB miesięcznie do 2 GB. Jako ostatni z czwórki operatorów sieciowych T-Mobile udostępnia swoim klientom korzystanie z mobilnego internetu w technologii LTE. W przypadku dwóch najniższych abonamentów połączenia roamingowe w krajach Unii Europejskiej kosztują 5,99 lub 6,99 zł (30 minut, ważne przez trzy miesiące), natomiast kolejne cztery abonamenty zawierają takie połączenia w liczbie odpowiednio: 30, 60, 90 i 120 minut (liczą się zarówno połączenia przychodzące, jak i wychodzące).

Dla klientów biznesowych operator przygotował ofertę pięciu abonamentów: od 49,99 do 269,99 zł (netto) miesięcznie. Tutaj także nielimitowane są połączenia (do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne), a także SMS-y i MMS-y. Pakiety transmisji danych zawierają odpowiednio: 500, 1, 2, 3 i 4 GB danych.

Nową ofertę operator będzie reklamował szeroko zakrojoną kampanią reklamową (pełen miks mediów), która – podobnie jak sama oferta – wystartuje w czwartek. Kreację reklam przygotowała agencja reklamowa DDB Warszawa, planowaniem i zakupem mediów zajął się zaś dom mediowy Starcom.

T-Mobile Polska podpisała z Telewizją Polską umowę, dzięki której uzyskała wyłączne prawo do retransmisji meczów zbliżającego się mundialu w Brazylii na urządzenia z kartą SIM (tablety i smartfony). Abonenci nowych taryf Jump będą mogli korzystać z tego steramingu wideo bezpłatnie.

Czytaj więcej na temat: , , ,