M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Maciej Wernicki stworzy dział product PR w GoldenSubmarine

Maciej Florek | 4 czerwca 2014, 06:00

Zajmie się także komunikacją zewnętrzną samej agencji.

Do agencji GoldenSubmarine dołączył Maciej Wernicki. Będzie on odpowiedzialny za stworzenie działu product PR firmy. Poza stworzeniem nowej jednostki w agencji, Wernicki zajmie się działaniami komunikacyjnymi w firmie, zastępując czasowo na stanowisku PR managera Alicję Niewęgłowską, która z końcem miesiąca odchodzi na urlop macierzyński.

Wernicki od siedmiu lat związany jest z komunikacją w obszarach nowych technologii, elektroniki użytkowej oraz e-commerce, pracował między innymi w agencji Ciszewski PR (obecnie MSL Group) oraz Związku Pracodawców Branży Internetowej "IAB Polska". Ostatnio pracował w Glaubicz Garwolińska Consultants, gdzie realizował projekty objęte klauzulą poufności. W czasie kariery współpracował z takimi firmami, jak Microsoft, Kingston, LG Electronics czy Mobilking.

Poza PR-em angażuje się także w obszarze start-upów, w kwietniu br. stworzył serwis Hopbox.pl, platformę subskrypcyjną oferującą regionalne piwa z Polski i całego świata. Projekt zdobył III miejsce podczas majowego wydarzenia Startup Sprint, organizowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,