M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

KP realizuje projekt wsparcia sprzedaży we współpracy z InDreams

( red. ) | 26 czerwca 2014, 06:00

Kompania Piwowarska we współpracy z agencją InDreams rozpoczęła wdrażanie programu wsparcia sprzedaży o nazwie "Kompania Złotych".

Program Kompania Złotych skierowany jest do partnerów handlowych KP, ich sił sprzedaży, jak również sił sprzedaży organizatora. 

Jest to kluczowy multibrandowy program wsparcia sprzedaży Kompanii Piwowarskiej, który kierujemy bezpośrednio do sił sprzedaży naszych partnerów handlowych. Stanowi jeden z najważniejszych programów w obszarze aktywizacji sprzedaży w kanale tradycyjnym oraz jest jednym z filarów współpracy z naszymi dystrybutorami - mówi Hubert Kabaciński, kierownik ds. rozwoju sprzedaży KP. 

- Cieszy nas bardzo, że tak prestiżowy klient dołącza do portfolio klientów naszej agencji, tym bardziej że projekt, który został nam powierzony, wymaga dużego zaangażowania w obszarach operacyjnych, a pierwsze wyniki naszych działań znacząco przekraczają założone cele sprzedażowe. InDreams realizuje obecnie 18 programów aktywizujących sprzedaż, z których Kompania Złotych jest jednym z kluczowych - powiedział Paweł Kornosz, członek zarządu InDreams odpowiedzialny za zarządzanie działem wsparcia sprzedaży. 

Projekt Kompania Złotych potrwa do marca 2015 r., a nowością jest dołączenie do programu partnera InDreams - producenta samochodów Toyota Motor Poland, który w ramach programu dostarcza nagrody motywacyjne - samochody Toyota Rav 4. 

 

 

 

Czytaj więcej na temat: , , ,