M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rusza loteria Cinemix

Katarzyna Woźniak | 7 lipca 2014, 06:00

Sieć kin Cinema City organizuje wakacyjny konkurs.

Sieć kin Cinema City rusza z loterią Cinemix. W puli nagród znajdują się telewizory, lodówki, tablety, a także samochód.
Aby wziąć udział w loterii, należy kupić bilet na dowolny seans, wejść na stronę internetową dedykowaną loterii, wpisać kod dostępny na bilecie, a po chwili obrazki ułożą się w wizerunek nagrody. Wśród 800 tys. nagród znajdują się m.in. samochód Škoda Rapid Spaceback, tablety, telewizory i lodówki Samsung, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie. Dodatkowo każdy uczestnik zarejestrowany w promocji na stronie WWW ma szansę na udział w finale 1 września, podczas którego do wygrania będzie kolejny samochód Škoda Rapid Spaceback oraz inne nagrody.
Promocja ruszyła 4 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2014 r. Loteria Cinemix komunikowana jest za pomocą kampanii outdoorowej w 19 miastach, kampanii telewizyjnej na kanałach: Viva, Comedy Central i Comedy Central Family, kampanii radiowej, a także internetowej. Firma nie informuje, kto odpowiada za kreację komunikatów. Większość mediów kupuje dom mediowy MediaCom.

Czytaj więcej na temat: , , , ,