M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cztery awanse w Codemedia

Maciej Florek | 14 lipca 2014, 06:00

W agencji promocję na wyższe stanowiska otrzymali: Jacek Majecki, Anna Bielińska, Weronika Rymsza i Zofia Heldwein.

W Codemedia awansowały cztery osoby. Jacek Majecki objął stanowisko group account directora, Anna Bielińska – strategy managera. Na stanowisku account managera pracuje Weronika Rymsza, a senior media plannerem została Zofia Heldwein.
Jacek Majecki w Codemedia pracuje od 2011 r. Jego działania obejmą media planning, planowanie zorientowane na wzrost ROI, zarządzanie procesem przebiegu kampanii w internecie, obsługę klienta, ustawianie, kodowanie i wdrażanie kampanii internetowych. Majecki ma ośmioletnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży. Pracował dla takich marek jak Eden Springs, Idea Bank, Getin Bank.
Anna Bielińska, od ponad trzech lat w Codemedia, na co dzień odpowiada za przygotowywanie strategii, planowanie mediów, analizę rynku pod kątem efektywności w internecie i telewizji dla takich klientów jak Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lek-Am, Novascon i Gumtree.

Weronika Rymsza pracuje w Codemedia od  trzech lat. Ma doświadczenie w zakresie strategii mediowych, zakupu i planowania mediów online. Realizowała projekty dla takich marek jak Maspex, Tesco, Tchibo.

Zofia Heldwein po awansie zajmie się obszarem TV w zakresie planowania mediów, strategii oraz zakupu mediów telewizyjnych. Obsługuje klientów takich jak Novascon, Lek-Am, Lewiatan oraz Gumtree.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,