M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Alior Bank sponsorem piłkarskiej reprezentacji

Maciej Burlikowski | 4 sierpnia 2014, 06:00

Dzięki umowie bank będzie miał prawo wykorzystywania tytułu i oficjalnego logotypu reprezentacji Polski w działalności marketingowej.

Alior Bank podpisał z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (PZPN) umowę, na mocy której uzyskał tytuł ”Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski”. Umowa będzie obowiązywała przez dwa lata. Bank będzie zatem sponsorem reprezentacji już od początku eliminacji do Euro 2016 i pierwszego meczu, który polska drużyna rozegra 7 września br. z Gibraltarem. Wartości kontraktu nie ujawniono.

Bank uzyskał prawo do posługiwania się tytułem ”Oficjalnego Sponsora” Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Piłkarskiej Reprezentacji Polski do lat 21 oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski.

Jednym z projektów, które Alior Bank będzie realizował w ramach współpracy sponsorskiej z PZPN, jest stworzenie portalu internetowego ”Łączy nas piłka”, zrzeszającego kibiców polskiej reprezentacji.

- Za pośrednictwem portalu społecznościowego ”Łączy nas piłka” fani futbolu będą mogli skorzystać z innowacyjnych rozwiązań łączących świat sportu i bankowości, które dotychczas nie były oferowane kibicom polskiej reprezentacji. Jesteśmy pewni, że przyniosą one dodatkowe korzyści i radość fanom piłki nożnej - mówi Krzysztof Czuba, wiceprezes Alior Banku.

Czytaj więcej na temat: , ,