M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Elżbieta Saciuk nowym dyrektorem ds. zakupów w Fokus TV

Piotr Machul | 14 stycznia 2015, 06:00

Będzie odpowiadać za wybór i zakup licencji programów polskich i zagranicznych.

Elżbieta Saciuk objęła stanowisko dyrektora ds. zakupów w Fokus TV. Odpowiada za selekcję i zakup licencji programów polskich i zagranicznych. W strukturze stacji podlegać będzie dyrektor programowej Fokus TV Hannie Bace. Wcześniej za zakupy odpowiedzialna była Julia Ogińska, która pełniła funkcję dyrektora ds. licencji i zakupów programowych. Ogińska rozstała się z firmą.
Elżbieta Saciuk ma 10-letnie doświadczenie w zakresie realizacji zakupów programowych. Przez ostatnie 3,5 roku pracowała w Viacom International Media Networks Poland, gdzie pełniła funkcję kierownika, a następnie dyrektora ds. zakupów programowych. Odpowiadała m.in. za negocjacje umów ramowych z dystrybutorami takimi jak Warner Bros. International Television Distribution oraz 20th Century Fox. Wcześniej przez 6 lat była specjalistą ds. zakupów filmowych dla kanału Ale Kino! (obecnie Ale Kino+).
W latach 1994-2005 pełniła funkcję redaktora i realizatora kilku programów filmowych i dokumentalnych w Canal+ Cyfrowy.
Fokus TV to telewizja tematyczna dostępna za pośrednictwem naziemnej platformy cyfrowej MUX1, w większości sieci kablowych, na platformach NC+, Cyfrowy Polsat i Orange oraz w streamingu internetowym. Wystartowała pod koniec kwietnia ub.r. Nadawcą kanału jest należąca do Grupy ZPR Media spółka TV Spektrum.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,