M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mea Group powiększa zarząd

Katarzyna Kacprzak | 30 stycznia 2015, 06:00

Do zarządu powołani zostali Magdalena Kozicka oraz Łukasz Deoniziak. Funkcję wiceprezesa objęła Nadia Sotirow. Na stanowisku prezesa pozostaje właścicielka i założycielka firmy Marta Dunin-Michałowska.

od lewej: Nadia Sotirow, Magda Kozicka, Łukasz Deoniziak oraz Marta Dunin-Michałowska
od lewej: Nadia Sotirow, Magda Kozicka, Łukasz Deoniziak oraz Marta Dunin-Michałowska
Mea Group, agencja marketingu zintegrowanego, specjalizująca się w realizacji eventów, powiększyła zarząd firmy, który od nowego roku liczy cztery osoby. Do zarządu powołani zostali na stanowiska członków zarządu Magdalena Kozicka oraz Łukasz Deoniziak. Funkcję wiceprezesa objęła Nadia Sotirow – dotychczas członek zarządu. Na stanowisku prezesa pozostaje właścicielka i założycielka firmy Marta Dunin-Michałowska.

Czteroosobowy zarząd ma zwiększyć efektywność bieżącej działalności Mea Group i pozwolić na poszerzanie zakresu oferowanych przez nią usług.

Sotirow z branżą marketingową związana jest od niemal 14 lat. Do zespołu Mea Group dołączyła w 2010 roku. Wcześniej pracowała w agencji PR Rowland Communications (późniejszy Publicis Rowland), była związana z firmą Euler Hermes oraz jako freelancer współpracowała w zakresie doradztwa komunikacyjnego i public relations z kilkoma firmami reklamowymi i PR. Obecnie specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacyjnych powiązanych z realizowanymi przez agencję Mea Group projektami eventowymi. Od 2013 roku łączyła w Mea Group stanowisko PR & communications managera z funkcją członka zarządu.

Kozicka z branżą eventową związana jest od 8 lat. W Mea Group pracuje od 2011 roku, obecnie na stanowisku senior project managera. Szefuje teamowi Mea Business, realizującemu projekty o charakterze biznesowym, m.in. konferencje, szkolenia, spotkania motywacyjne, akcje sprzedażowe itp. Wcześniej związana z agencją Łowcy Klimatów Premium Events.

Deoniziak z branżą eventową związany jest od 7 lat, w Mea Group od 2011 roku, obecnie na stanowisku senior project managera. Szefuje teamowi Mea Lifestyle, realizującemu projekty o charakterze lifestyle’owym, m.in.: pokazy mody, premiery produktowe, projekty dla firmy kosmetycznych i motoryzacyjnych. Wcześniej pracował w agencjach EM Lab oraz Defacto.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,