M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TVN Meteo Active i TVN Fabuła wystartują w połowie kwietnia

Piotr Machul | 31 marca 2015, 06:00

TVN Meteo Active kierowany jest do osób zainteresowanych aktywnym stylem życia. TVN Fabuła ma wyróżniać się ofertą filmowo-serialową.

Od 16 kwietnia 2015 r. w portfolio TVN znajdą się dwa kolejne kanały: TVN Meteo Active, dla widzów zainteresowanych aktywnym i zdrowym stylem życia, oraz TVN Fabuła z bogatą ofertą filmowo-serialową.
Oferta programowa TVN Meteo Active będzie poświęcona aktywnemu i zdrowemu stylowi życia oraz rekreacji, tematyce fitness i racjonalnemu odżywianiu. TVN Meteo Active powstanie z przekształcenia stacji TVN Meteo, kanału o tematyce pogodowej i meteorologicznej.
Szefem kanału TVN Meteo Active będzie Grzegorz Płaza, który w przeszłości kierował m.in. zespołem TVN Turbo i redakcją sportową TVN24.
TVN Meteo Active jest skierowany do widzów zainteresowanych zdrowym stylem życia. W programach stacji pojawiać się będą autorytety w dziedzinie sportu i zdrowia. Wśród gospodarzy i prowadzących programy w TVN Meteo Active widzowie zobaczą zarówno dziennikarzy znanych im już z TVN Meteo, jak i nowe postacie, m.in.: Odetę Figurską, Natalię Gacką, Katarzynę Kępkę oraz Mariusza Czerkawskiego. Topowe programy znane z TVN Meteo, jak np. „Maja w ogrodzie”, czy prognozy wyjazdowe pozostaną na antenie.
Drugi nowy kanał to TVN Fabuła. Szefem anteny został Maciej Świerzawski, reżyser i producent telewizyjny.

Stacja będzie emitowała seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok seriali produkcji TVN, serii zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina i rozrywki. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.
Cechą wyróżniającą TVN Fabuła ma być rozpoczynające się o godz. 21 codzienne pasmo z hitami filmowymi i maratonami serialowymi.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,