M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Play wprowadza nielimitowany internet w smartfonach i bezpłatny roaming w krajach UE

Maciej Burlikowski | 7 maja 2015, 06:00

Nową ofertę będzie reklamował Kamil Stoch.

P4, operator sieci komórkowej Play, wprowadza nową ofertę o nazwie Formuła Smartfon Unlimited. Składają się na nią trzy nowe taryfy, w których wysokość miesięcznego abonamentu, oprócz podstawowej różnicy, czy wybieramy ofertę z telefonem, czy bez niego, zależy od wielkości pakietu mobilnej transmisji danych do wykorzystania w telefonie. W najtańszej ofercie (59,99 zł miesięcznie przy umowie z telefonem i 39,99 zł - bez telefonu) do wykorzystania są 2 GB transmisji miesięcznie. W taryfie za 69,99/49,99 zł jest 5 GB, natomiast w najdroższej - za 99,99/69,99 zł miesięcznie można korzystać z internetu w smartfonie bez ograniczeń.

W tych dwóch wyższych taryfach operator wprowadził też nowatorski sposób rozliczania rozmów, SMS-ów oraz transmisji danych w roamingu dla osób wyjeżdżających np. na wakacje do krajów Unii Europejskiej. Posiadacze taryfy za 69,99/49,99 zł przez dwuletni okres umowy będą mieli do dyspozycji 30 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów poza granicami oraz 500 MB danych do wykorzystania (wykonanie połączenia lub wysłanie SMS-a powoduje zaliczenie tego dnia jako rozpoczętego i do północy użytkownik, będąc za granicą, może bez ograniczeń rozmawiać i SMS-ować; rozmowy i SMS-y przychodzące nie powodują zaliczenia dnia jako rozpoczętego). Posiadacze taryfy za 99,99/69,99 zł mają odpowiednio 60 dni i 1 GB danych do wykorzystania w roamingu przez 2 lata.

Nową ofertę Play będzie wspierał kampanią reklamową, która wystartuje w najbliższy piątek. W reklamach wystąpi skoczek narciarski Kamil Stoch. Kreację reklam Playa przygotowuje agencja Grandes Kochonos, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MediaCom Warszawa.