M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Publicis Poland powiększa zespół dla Banku BGŻ BNP Paribas

Katarzyna Kacprzak | 11 maja 2015, 06:00

Katarzyna Kondej przechodzi z DDB & Tribal do Publicisu.

Katarzyna Kondej, wieloletni pracownik grupy DDB, przeszła do Publicis Poland, gdzie na stanowisku account managera będzie zajmować się obsługą Banku BGŻ BNP Paribas. Agencja pod koniec lutego wygrała przetarg na obsługę łączących się banków BGŻ i BNP Paribas. To już ósma osoba, która zasiliła zespół agencji od początku tego roku.

- W ciągu ostatnich 12 miesięcy powiększyliśmy zespół ze 105 do 129 osób. To efekt rozwoju biznesu, wynikający ze skuteczności prowadzonych kampanii. Cały czas prowadzimy rekrutację do działu account oraz kreacji. Szukamy specjalistów, którzy zajmą się m.in. obsługą regionalną naszych klientów - powiedział Marek Gargała, CEO Publicis Poland.

W minionym roku Publicis Poland pozyskał sześć budżetów reklamowych. Agencja Publicis rozpoczęła obsługę marek Nestlé Waters oraz nowych projektów dla marek Krakus i Morliny, należących do firmy Animex. Rozszerzyła także współpracę z Orange o usługi personal i z Renault, zostając hubem CEE. W 2014 r. Publicis Healthcare zajął się współpracą z Mylan.