M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TaoTao oferuje przepisy w aplikacji w telefonie

Katarzyna Woźniak | 13 lipca 2015, 06:00

Marka z portfolio Tan-Viet podsuwa pomysły na gotowanie.

Przepisy marki TaoTao pojawią się w specjalnej aplikacji na smartfony i tablety. W sklepach Google Play i AppStore dostępna jest darmowa aplikacja z przepisami "Kuchenne inspiracje z TaoTao”. Aplikacja zawierająca ponad 150 autorskich przepisów stworzonych przez kucharza Jerzego Sobieniaka oraz blogerkę kulinarną Natalię Nowak-Bratek.

Przepisy inspirują do przygotowywania rozmaitych potraw z wykorzystaniem produktów TaoTao, m.in. sosów sojowych i chili, makaronów ryżowych, warzyw orientalnych oraz mleczka kokosowego, oleju sezamowego, octu ryżowego, sosu rybnego, pasty curry czy papieru ryżowego. Użytkownicy znajdą w niej podział na sześć sekcji tematycznych: potrawy mięsne, ryby i owoce morza, bez mięsa, sałatki, zupy oraz potrawy na słodko, a każdy przepis można dodatkowo wysłać e-mailem. W aplikacji dostępny jest również katalog z produktami TaoTao. 

Aplikacja została stworzona we współpracy Tan-Viet International S.A. (wyłącznego dystrybutora marki TaoTao) z zespołem Custom Publishing w wydawnictwie Agora S.A.

 

Marka TaoTao to zdecydowany lider na rynku sosów orientalnych i makaronów orientalnych w Polsce od wielu lat (dane za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego,  kategoria sosów orientalnych i makaronów orientalnych, okres zagregowany II 14 – I 15).

Czytaj więcej na temat: , , ,