M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kuczma za Laskowskiego w Amnet Polska

Maciej Florek | 27 sierpnia 2015, 06:00

Paweł Laskowski odchodzi z Dentsu Aegis Network.

Paweł Kuczma (na zdj.) obejmuje stanowisko client service directora i pokieruje spółką Amnet Polska, działającą w ramach Dentsu Aegis Network Polska. Kuczma zastąpi Pawła Laskowskiego, który od 2012 r. pełnił funkcję managing directora Amnet Polska. Laskowski postanowił kontynuować karierę zawodową poza strukturami grupy Dentsu.

Głównym zadaniem Kuczmy będzie rozwój oferty w ramach programmatic buyingu oraz poszerzanie portfolio klientów spółki. W nowej roli będzie odpowiedzialny także za strategię oraz dalszy rozwój spółki i strategiczne projekty związane z rozwojem kompetencji digital w ramach całej grupy Dentsu. W tej grupie pracuje od 2011 r.

Dodatkowo do zespołu Amnet dołączył Łukasz Ziarkiewicz jako account executive oraz Stanisław Jedliński jako trader. Ziarkiewicz doświadczenie zdobywał we współpracy z brandami różnorodnych branż, m.in.: Idea Bank, Biuro Informacji Kredytowej, Europejski Fundusz Leasingowy, Monster Polska. Ostatnio jako media planner w Codemedia prowadził kampanie rozliczane w modelach efektywnościowych.

Stanisław Jedliński od 2011 r. związany jest z grupą Dentsu Aegis Network. Jako traffic manager odpowiedzialny był za uruchamianie, obsługę oraz optymalizację kampanii i placementów reklamowych, a także przygotowywanie szczegółowych raportów i statystyk na potrzeby klientów. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za wsparcie i rozwój rynków CEE podlegającym Amnet Polska.
 
 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,