M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Charytatywne misie w Rossmannie

Katarzyna Woźniak | 9 grudnia 2015, 06:00

Od początku grudnia w sieci drogerii Rossmann można kupić misie, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Od 6 grudnia w sieci drogerii Rossmann można kupić misie zaprojektowane przez polskich projektantów. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Ala, Gosia, Szymon i Oliwia to cztery pluszowe misie, które są bohaterami 10. edycji akcji charytatywnej "Kup misia temu, kogo kochasz, i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy". Organizatorami są: Fundacja TVN "Nie jesteś sam", drogerie Rossmann i Allegro.pl. Zebrane pieniądze trafią do Instytutu Matki Polki w Łodzi.
Wszystkie misie stworzyli znani polscy projektanci. Łukasz Jemioł zaprojektował Alę. Misia Gosia to dzieło Gosi Baczyńskiej. Tomasz Ossoliński przygotował Szymona. Oliwia to misia powstała według projektu Dawida Wolińskiego. Każdy miś kosztuje 50 zł.

Jak zapewnia biuro prasowe Rossmanna, całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,